Dominique CHABOCHE : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 15-04-1986 : Europese Rechtse Fractie - Lid

National parties 

  • 24-07-1984 / 15-04-1986 : Front national (Frankrijk)

Leden 

  • 26-07-1984 / 08-10-1984 : Begrotingscommissie
  • 26-07-1984 / 15-04-1986 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 11-02-1985 / 09-03-1986 : Delegatie voor de betrekkingen met de Masjrak-landen

Plaatsvervanger 

  • 11-02-1985 / 15-04-1986 : Commissie landbouw, visserij en voedselvooreiening