Michel de CAMARET : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 24-06-1987 : Europese Rechtse Fractie - Lid

National parties 

  • 24-07-1984 / 24-06-1987 : Front national (Frankrijk)

Voorzitter 

  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegatie voor de betrekkingen met de Golfstaten
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met de Golfstaten

Leden 

  • 26-07-1984 / 18-04-1986 : Commissie externe economische betrekkingen
  • 26-07-1984 / 18-04-1986 : Commissie institutionele zaken
  • 18-04-1986 / 20-01-1987 : Begrotingscommissie
  • 21-01-1987 / 24-06-1987 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid

Plaatsvervanger 

  • 24-09-1984 / 17-12-1985 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid