Carlos BARRAL AGESTA : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Socialistische Fractie - Lid

National parties 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Partido Socialista Obrero Español (Spanje)

Leden 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Commissie milieubeheer,volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 24-02-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met de Golfstaten
  • 21-01-1987 / 05-07-1987 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming

Plaatsvervanger 

  • 14-01-1986 / 23-05-1986 : Commissie regionaal beleid en ruimtelijke ordening
  • 23-05-1986 / 20-01-1987 : Commissie jeugd, cultuur, jeugd, onderwijs, vorlichting en sport
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie jeugd, cultuur, onderwijs, vorlichting en sport