Bernardo BAYONA AZNAR : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Socialistische Fractie - Lid

National parties 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Partido Socialista Obrero Español (Spanje)

Leden 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Commissie jeugd, cultuur, jeugd, onderwijs, vorlichting en sport
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met Canada
  • 21-01-1987 / 05-07-1987 : Commissie jeugd, cultuur, onderwijs, vorlichting en sport

Plaatsvervanger 

  • 14-01-1986 / 20-01-1987 : Commissie energie, onderzoek entechnologie
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie energie, onderzoek en tecnologie