Carlos Manuel BENCOMO MENDOZA : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Liberale en Democratische Fractie - Lid

National parties 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Grupo Mixto Senado (Spanje)

Ondervoorzitter 

  • 21-01-1987 / 05-07-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika

Leden 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Commissie vervoer
  • 21-01-1987 / 05-07-1987 : Commissie vervoer en toerisme

Plaatsvervanger 

  • 24-01-1986 / 20-01-1987 : Commissie regionaal beleid en ruimtelijke ordening
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie regionaal beleid en ruimtelijke ordening