Antonino BUTTAFUOCO : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Europese Rechtse Fractie - Plaatsvervangend penningmeester

National parties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Movimento sociale italiano - Destra nazionale (Italië)

Ondervoorzitter 

  • 23-05-1985 / 20-01-1987 : Commissie vervoer
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met Australië en Nieuw-Zeeland

Leden 

  • 26-07-1984 / 22-05-1985 : Commissie vervoer
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegatie voor de betrekkingen met Australië en Nieuw-Zeeland
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met Australië en Nieuw-Zeeland
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie vervoer en toerisme

Plaatsvervanger 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie landbouw, visserij en Plattelandsontwikkeling