Dimitrios ADAMOU : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 18-09-1987 : Communistische Fractie en geestverwanten - Lid

National parties 

  • 24-07-1984 / 18-09-1987 : Kommounistiko Komma Elladas (Griekenland)

Ondervoorzitter 

  • 11-02-1985 / 09-03-1986 : Delegatie voor de betrekkingen met Cyprus
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met Cyprus

Leden 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie landbouw, visserij en voedselvooreiening
  • 21-01-1987 / 18-09-1987 : Commissie landbouw, visserij en Plattelandsontwikkeling
  • 21-01-1987 / 18-09-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met Cyprus

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie vervoer
  • 21-01-1987 / 18-09-1987 : Commissie vervoer en toerisme