José Miguel BUENO VICENTE : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Socialistische Fractie - Lid
  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Socialistische Fractie - Lid

National parties 

  • 01-01-1986 / 05-07-1987 : Partido Socialista Obrero Español (Spanje)
  • 06-07-1987 / 24-07-1989 : Partido Socialista Obrero Español (Spanje)

Leden 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met de Commissie van parlementsleden uit de EVA-landen
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met Noorwegen

Plaatsvervanger 

  • 14-01-1986 / 20-01-1987 : Commissie energie, onderzoek entechnologie
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie energie, onderzoek en tecnologie
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie regionaal beleid en ruimtelijke ordening