Aldo BONACCINI : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Communistische Fractie en geestverwanten - Lid

National parties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Partito comunista italiano (Italië)

Leden 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegatie voor de betrekkingen met Israël
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met Israël
  • 21-01-1987 / 26-10-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met de Zuidaziatische landen
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie energie, onderzoek entechnologie
  • 10-10-1984 / 16-01-1985 : Commissie milieubeheer,volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie energie, onderzoek en tecnologie