Nicole CHOURAQUI : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 09-03-1986 : Fractie van verenigde Europese democraten - Ondervoorzitter
  • 10-03-1986 / 05-04-1987 : Fractie van verenigde Europese democraten - Ondervoorzitter
  • 06-04-1987 / 01-09-1987 : Fractie van verenigde Europese democraten - Lid van het bureau

National parties 

  • 24-07-1984 / 01-09-1987 : Rassemblement pour la République (Frankrijk)

Leden 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie sociale zaken en werkgelegenheid
  • 12-02-1985 / 13-02-1985 : Delegatie voor de betrekkingen met Canada
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegatie voor de betrekkingen met de Masjrak-landen
  • 07-05-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met Canada
  • 21-01-1987 / 20-02-1987 : Commissie Bregontingscontrole
  • 20-02-1987 / 01-09-1987 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 21-01-1987 / 01-09-1987 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid