Jørgen BØGH : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 31-08-1987 : Regenboogfractie: Federatie van Groen Alternatieve Europese Alliante, Agalev en Ecolo, Deense Volksbeweging tegen het lidmaatschap van de Europese Gemeenschap en de Europese Vrije Alliantie, binnen het Europese Parlement - Lid

National parties 

  • 24-07-1984 / 31-08-1987 : Folkebevægelsen mod EF (Denemarken)

Ondervoorzitter 

  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegatie voor de betrekkingen met de Noordeuropese landen en de Noorse Raad
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met de Noordeuropese landen en de Noorse Raad
  • 21-01-1987 / 31-08-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met Noorwegen

Leden 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie jeugd, cultuur, jeugd, onderwijs, vorlichting en sport
  • 21-01-1987 / 31-08-1987 : Commissie jeugd, cultuur, onderwijs, vorlichting en sport

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie sociale zaken en werkgelegenheid
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie sociale zaken en werkgelegeheid