Giovanni BERSANI : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 10-02-1985 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid
  • 11-02-1985 / 24-07-1989 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid van het bureau

National parties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Democrazia cristiana (Italië)

Ondervoorzitter 

  • 26-07-1984 / 12-09-1984 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 13-09-1984 / 20-01-1987 : Commissie ontwikkelingssamenwerking

Leden 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EEG-Turkije

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie externe economische betrekkingen
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie sociale zaken en werkgelegeheid