Jorge CAMPINOS : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 01-01-1986 / 05-10-1986 : Socialistische Fractie - Ondervoorzitter
  • 06-10-1986 / 13-09-1987 : Socialistische Fractie - Lid
  • 14-09-1987 / 20-02-1988 : Socialistische Fractie - Ondervoorzitter

National parties 

  • 01-01-1986 / 13-09-1987 : Partido Socialista (Portugal)
  • 14-09-1987 / 20-02-1988 : Partido Socialista (Portugal)

Voorzitter 

  • 14-10-1987 / 20-02-1988 : Commissie sociale zaken en werkgelegeheid

Leden 

  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 16-01-1986 / 20-01-1987 : Commissie institutionele zaken
  • 21-01-1987 / 13-10-1987 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 21-01-1987 / 13-10-1987 : Commissie verzoekerschriften

Plaatsvervanger 

  • 14-01-1986 / 20-01-1987 : Politieke Commissie
  • 21-01-1987 / 20-02-1988 : Politieke Commissie