Robert C. BATTERSBY : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 05-04-1987 : Europese Democratische Fractie - Lid
  • 06-04-1987 / 24-07-1989 : Europese Democratische Fractie - Lid van het bureau

National parties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Conservative and Unionist Party (Verenigd Koninkrijk)

Ondervoorzitter 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie begrotingscontrole
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie Bregontingscontrole
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met de Unie van Socialistische Sovjetrepublieken

Leden 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie landbouw, visserij en voedselvooreiening
  • 16-11-1984 / 16-01-1986 : Commissie rechten van de vrouw

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie regionaal beleid en ruimtelijke ordening
  • 18-02-1986 / 20-01-1987 : Commissie rechten van de vrouw
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie landbouw, visserij en Plattelandsontwikkeling