Louis BAILLOT : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 30-04-1986 / 24-07-1989 : Communistische Fractie en geestverwanten - Lid

National parties 

  • 30-04-1986 / 24-07-1989 : Parti communiste français (Frankrijk)

Leden 

  • 16-05-1986 / 20-01-1987 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met de Unie van Socialistische Sovjetrepublieken

Plaatsvervanger 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Politieke Commissie