Giuseppe AMADEI : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Socialistische Fractie - Lid van het bureau

National parties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Partito socialista democratico italiano (Italië)

Voorzitter 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie Reglement en verzoekerschriften
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie Reglement, onderzoek geloofsbrieven en immuniteiten

Leden 

  • 26-07-1984 / 27-07-1984 : Commissie institutionele zaken
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Politieke Commissie
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Politieke Commissie
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie verzoekerschriften

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie externe economische betrekkingen
  • 21-07-1987 / 24-07-1989 : Commissie landbouw, visserij en Plattelandsontwikkeling