Jochen van AERSSEN : 1ste zittingsperiode 

Fracties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Duitsland)

Ondervoorzitter 

  • 19-07-1979 / 23-07-1984 : Commissie externe economische betrekkingen

Leden 

  • 09-03-1982 / 23-07-1984 : Commissie institutionele zaken
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Delegatie voor de betrekkingen met Latijns-Amerika