Michele COLUMBU : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Regenboogfractie: Federatie van Groen Alternatieve Europese Alliante, Agalev en Ecolo, Deense Volksbeweging tegen het lidmaatschap van de Europese Gemeenschap en de Europese Vrije Alliantie, binnen het Europese Parlement - Lid

National parties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Unione Valdostana - Partito sardo d'azione (Italië)

Leden 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie institutionele zaken
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie regionaal beleid en ruimtelijke ordening
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming

Plaatsvervanger 

  • 13-12-1984 / 28-02-1986 : Commissie energie, onderzoek entechnologie
  • 01-03-1986 / 20-01-1987 : Commissie jeugd, cultuur, jeugd, onderwijs, vorlichting en sport
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie regionaal beleid en ruimtelijke ordening