Francesco COMPASSO : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 08-04-1987 / 24-07-1989 : Liberale en Democratische Fractie - Lid

National parties 

  • 08-04-1987 / 24-07-1989 : Partito liberale italiano (Italië)

Leden 

  • 11-05-1987 / 24-07-1989 : Commissie institutionele zaken
  • 26-10-1987 / 24-07-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met Cyprus

Plaatsvervanger 

  • 11-05-1987 / 24-07-1989 : Commissie regionaal beleid en ruimtelijke ordening