Michel COLLINOT : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Europese Rechtse Fractie - Lid

National parties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Front national (Frankrijk)

Leden 

  • 26-07-1984 / 14-11-1984 : Commissie milieubeheer,volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 15-11-1984 / 17-04-1986 : Begrotingscommissie
  • 12-02-1985 / 10-04-1986 : Delegatie voor de betrekkingen met de Maghreb-landen
  • 18-04-1986 / 20-01-1987 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 21-01-1987 / 09-10-1988 : Commissie institutionele zaken
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika
  • 10-10-1988 / 24-07-1989 : Commissie energie, onderzoek en tecnologie

Plaatsvervanger 

  • 24-09-1984 / 20-01-1987 : Commissie vervoer
  • 16-04-1986 / 20-01-1987 : Commissie landbouw, visserij en voedselvooreiening
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie vervoer en toerisme
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie landbouw, visserij en Plattelandsontwikkeling