Roger FAJARDIE : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 25-08-1987 : Socialistische Fractie - Lid

National parties 

  • 24-07-1984 / 25-08-1987 : Parti socialiste (Frankrijk)

Voorzitter 

  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegatie voor de betrekkingen met Israël
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met Israël
  • 21-01-1987 / 25-08-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met Israël

Ondervoorzitter 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie jeugd, cultuur, jeugd, onderwijs, vorlichting en sport

Leden 

  • 21-01-1987 / 25-08-1987 : Commissie jeugd, cultuur, onderwijs, vorlichting en sport

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Politieke Commissie
  • 21-01-1987 / 25-08-1987 : Politieke Commissie