Roberto CICCIOMESSERE : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 12-09-1984 / 16-09-1987 : Niet-ingeschrevenen
  • 17-09-1987 / 17-11-1987 : Fractie technische coördinatie en verdediging van onafhankelijke groepen en leden - Lid
  • 18-11-1987 / 24-07-1989 : Niet-ingeschrevenen

National parties 

  • 12-09-1984 / 24-07-1989 : Partito radicale (Italië)

Leden 

  • 23-10-1984 / 20-01-1987 : Commissie Reglement en verzoekerschriften
  • 23-10-1984 / 20-01-1987 : Begrotingscommissie
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegatie voor de betrekkingen met Israël
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met Israël
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met Israël
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie Reglement, onderzoek geloofsbrieven en immuniteiten
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie institutionele zaken
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met Israël