Roger CHINAUD : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 12-12-1985 : Liberale en Democratische Fractie - Lid
  • 13-12-1985 / 03-04-1989 : Liberale en Democratische Fractie - Lid

National parties 

  • 24-07-1984 / 03-04-1989 : Parti républicain (Frankrijk)

Leden 

  • 26-07-1984 / 10-03-1985 : Commissie externe economische betrekkingen
  • 11-10-1985 / 20-01-1987 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 21-01-1987 / 03-04-1989 : Commissie ontwikkelingssamenwerking

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 10-10-1985 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Politieke Commissie