Vittorino CHIUSANO : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Democrazia cristiana (Italië)

Leden 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Begrotingscommissie
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegatie voor de betrekkingen met de Golfstaten
  • 19-04-1985 / 20-01-1987 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met de Golfstaten
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met de Zuidaziatische landen
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Begrotingscommissie
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met de Unie van Socialistische Sovjetrepublieken
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met de Zuidaziatische landen

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 15-04-1985 : Commissie institutionele zaken
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie institutionele zaken
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie vervoer en toerisme
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Politieke Commissie