Marco CELLAI : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Niet-ingeschrevenen

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Alleanza nazionale (Italië)

Leden 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie regionaal beleid
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met de Masjrak-landen en de Golfstaten
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de Masjrak-landen en de Golfstaten
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika en MERCOSUR
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie regionaal beleid
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika en MERCOSUR
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika en MERCOSUR

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 06-03-1995 : Commissie institutionele zaken
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie openbare vrijheden en binnenlandse zaken
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media