Giovanni CERVETTI : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Communistische Fractie en geestverwanten - Voorzitter

National parties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Partito comunista italiano (Italië)

Leden 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Politieke Commissie
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Begrotingscommissie

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie ontwikkelingssamenwerking