Antonio Nicola CANTALAMESSA : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 01-09-1988 / 24-07-1989 : Europese Rechtse Fractie - Lid

National parties 

  • 01-09-1988 / 24-07-1989 : Movimento sociale italiano - Destra nazionale (Italië)

Leden 

  • 26-09-1988 / 13-03-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 10-10-1988 / 24-07-1989 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China

Plaatsvervanger 

  • 10-10-1988 / 24-07-1989 : Commissie jeugd, cultuur, onderwijs, vorlichting en sport