Rui Manuel ALMEIDA MENDES : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 01-01-1986 / 05-04-1987 : Liberale en Democratische Fractie - Ondervoorzitter
  • 06-04-1987 / 13-09-1987 : Liberale en Democratische Fractie - Lid

National parties 

  • 01-01-1986 / 13-09-1987 : Partido Social Democrata (Portugal)

Ondervoorzitter 

  • 23-04-1986 / 20-01-1987 : Politieke Commissie
  • 21-01-1987 / 13-09-1987 : Politieke Commissie

Leden 

  • 16-01-1986 / 23-04-1986 : Politieke Commissie
  • 21-01-1987 / 13-09-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met de Maghreb-landen (Algerije, Marokko, Tunesië)