Ioannis BOUTOS : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 31-07-1985 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid van het bureau
  • 01-08-1985 / 09-03-1986 : Fractie van verenigde Europese democraten - Lid
  • 10-03-1986 / 24-07-1989 : Fractie van verenigde Europese democraten - Ondervoorzitter

National parties 

  • 24-07-1984 / 31-07-1985 : Nea Dimokratia (Griekenland)
  • 01-08-1985 / 24-07-1989 : Indépendent (Griekenland)

Leden 

  • 26-07-1984 / 17-02-1986 : Politieke Commissie
  • 19-02-1986 / 20-01-1987 : Begrotingscommissie
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met de Zuidaziatische landen
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Politieke Commissie
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie landbouw, visserij en voedselvooreiening
  • 24-02-1986 / 20-01-1987 : Politieke Commissie
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie landbouw, visserij en Plattelandsontwikkeling