Alfons BOESMANS : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 04-11-1985 / 24-07-1989 : Socialistische Fractie - Lid

National parties 

  • 04-11-1985 / 24-07-1989 : Socialistische Partij (België)

Leden 

  • 15-11-1985 / 20-01-1987 : Commissie institutionele zaken
  • 15-11-1985 / 20-01-1987 : Politieke Commissie
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie institutionele zaken
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en van de Contadoragroep
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en van de Contadoragroep

Plaatsvervanger 

  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Politieke Commissie