Gérard BENHAMOU : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 09-09-1987 / 24-07-1989 : Liberale en Democratische Fractie - Lid

National parties 

  • 09-09-1987 / 24-07-1989 : Parti radical (Frankrijk)

Leden 

  • 14-10-1987 / 13-06-1988 : Commissie sociale zaken en werkgelegeheid
  • 13-06-1988 / 24-07-1989 : Commissie jeugd, cultuur, onderwijs, vorlichting en sport

Plaatsvervanger 

  • 14-10-1987 / 24-07-1989 : Commissie sociale zaken en werkgelegeheid
  • 14-10-1987 / 24-07-1989 : Commissie externe economische betrekkingen