Jean BESSE : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 09-03-1986 : Socialistische Fractie - Lid
  • 10-03-1986 / 24-07-1989 : Socialistische Fractie - Lid van het bureau

National parties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Parti socialiste (Frankrijk)

Leden 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie economische en monetaire zaken en industriebeleid
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EEG-Turkije
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie externe economische betrekkingen
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie externe economische betrekkingen