Denis BAUDOUIN : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Fractie van verenigde Europese democraten - Lid

National parties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Rassemblement pour la République (Frankrijk)

Voorzitter 

  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegatie voor de betrekkingen met de Maghreb-landen
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met de Maghreb-landen (Algerije, Marokko, Tunesië)
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met de Maghreb-landen (Algerije, Marokko, Tunesië)

Leden 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie jeugd, cultuur, jeugd, onderwijs, vorlichting en sport
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie Reglement, onderzoek geloofsbrieven en immuniteiten

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 14-01-1985 : Commissie sociale zaken en werkgelegenheid
  • 15-01-1985 / 20-01-1987 : Politieke Commissie
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie jeugd, cultuur, onderwijs, vorlichting en sport