Sylvester BARRETT : 2de zittingsperiode 

Fracties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Fractie van verenigde Europese democraten - Lid

National parties 

  • 24-07-1984 / 24-07-1989 : Fianna Fáil Party (Ierland)

Ondervoorzitter 

  • 12-02-1985 / 09-03-1986 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en van de Contadoragroep
  • 10-03-1986 / 20-01-1987 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en van de Contadoragroep
  • 14-03-1989 / 24-07-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met Canada

Leden 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie regionaal beleid en ruimtelijke ordening
  • 21-01-1987 / 13-03-1989 : Delegatie voor de betrekkingen met Australië en Nieuw-Zeeland
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie regionaal beleid en ruimtelijke ordening

Plaatsvervanger 

  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie landbouw, visserij en voedselvooreiening
  • 26-07-1984 / 20-01-1987 : Commissie begrotingscontrole
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Commissie sociale zaken en werkgelegeheid