Otto BARDONG : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 27-07-1994 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid
  • 28-07-1994 / 19-07-1999 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid van het bureau

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Duitsland)

Quaestor 

  • 20-07-1994 / 13-01-1997 : Europees Parlement
  • 20-07-1994 / 13-01-1997 : Bureau van het Europees Parlement
  • 15-01-1997 / 19-07-1999 : Europees Parlement
  • 15-01-1997 / 19-07-1999 : Bureau van het Europees Parlement

Leden 

  • 20-07-1994 / 13-01-1997 : Quaestoren
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Begrotingscommissie
  • 29-09-1994 / 15-01-1997 : Commissie begrotingscontrole
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met Rusland
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Rusland
  • 14-12-1995 / 17-07-1996 : Tijdelijke enquêtecommissie communautair douanevervoer
  • 18-07-1996 / 13-03-1997 : Tijdelijke Enquêtecommissie communautair douanevervoer
  • 15-01-1997 / 19-07-1999 : Quaestoren
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Begrotingscommissie
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie begrotingscontrole

Plaatsvervanger 

  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Rusland
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Transkaukasië: Armenië, Azerbaidzjan, Georgië
  • 14-10-1997 / 30-11-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Rusland
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Transkaukasië: Armenië, Azerbaidzjan, Georgië
  • 01-12-1997 / 23-02-1999 : Delegatie in de parlementaire samenwerkingscommissie EU-Rusland
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie in de parlementaire samenwerkingscommissie EU-Rusland
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Transkaukasië: Armenië, Azerbaidzjan, Georgië