Bruno BOISSIÈRE : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 11-12-1991 / 26-01-1992 : Fractie De Groenen in het Europees Parlement - Lid
  • 27-01-1992 / 18-07-1994 : Fractie De Groenen in het Europees Parlement - Ondervoorzitter

National parties 

  • 11-12-1991 / 18-07-1994 : Les Verts-Europe-Ecologie (Frankrijk)

Ondervoorzitter 

  • 12-02-1992 / 10-02-1993 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EG-Malta
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EG-Malta
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Malta

Leden 

  • 12-12-1991 / 14-01-1992 : Commissie vervoer en toerisme
  • 15-01-1992 / 12-02-1992 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EG-Malta
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie regionaal beleid, ruimtelijke ordening en betrekkingen met de regionale en plaatselijke besturen
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Commissie institutionele zaken