Renée CONAN : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 11-12-1991 / 02-07-1992 : Fractie De Groenen in het Europees Parlement - Lid

National parties 

  • 11-12-1991 / 02-07-1992 : Les Verts-Europe-Ecologie (Frankrijk)

Ondervoorzitter 

  • 27-04-1992 / 02-07-1992 : Subcommissie visserij

Leden 

  • 12-12-1991 / 14-01-1992 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 15-01-1992 / 02-07-1992 : Commissie externe economische betrekkingen
  • 15-01-1992 / 02-07-1992 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Africa, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Economische Gemeenschap (ACS-EEG)
  • 28-01-1992 / 27-04-1992 : Subcommissie visserij

Plaatsvervanger 

  • 12-12-1991 / 14-01-1992 : Commissie landbouw, visserij en Plattelandsontwikkeling
  • 15-01-1992 / 02-07-1992 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 15-01-1992 / 02-07-1992 : Commissie landbouw, visserij en plattelandsontwikkeling