Dominique VOYNET : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 13-11-1991 / 10-12-1991 : Fractie De Groenen in het Europees Parlement - Lid

National parties 

  • 13-11-1991 / 10-12-1991 : Les Verts-Europe-Ecologie (Frankrijk)

Leden 

  • 22-11-1991 / 10-12-1991 : Commissie vervoer en toerisme

Plaatsvervanger 

  • 21-11-1991 / 10-12-1991 : Commissie landbouw, visserij en Plattelandsontwikkeling
  • 21-11-1991 / 10-12-1991 : Commissie institutionele zaken