Rogério BRITO : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-12-1991 / 26-10-1993 : Linkse Coalitie - Lid

National parties 

  • 19-12-1991 / 26-10-1993 : Coligação Democrática Unitária: Partido Comunista Português (PCP) (Portugal)

Leden 

  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en Mexico
  • 15-01-1992 / 26-10-1993 : Commissie vervoer en toerisme
  • 11-02-1993 / 26-10-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en Mexico

Plaatsvervanger 

  • 15-01-1992 / 26-10-1993 : Commissie regionaal beleid, ruimtelijke ordening en betrekkingen met de regionale en plaatselijke besturen
  • 28-01-1992 / 26-10-1993 : Subcommissie visserij
  • 27-02-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de Golfstaten
  • 11-02-1993 / 26-10-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met de Golfstaten