Bernard FRIMAT : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 03-04-1992 / 20-04-1993 : Socialistische Fractie - Lid
  • 21-04-1993 / 18-07-1994 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties 

  • 03-04-1992 / 18-07-1994 : Parti socialiste (Frankrijk)

Leden 

  • 15-05-1992 / 10-02-1993 : Delegatie voor de betrekkingen met Zweden
  • 15-09-1992 / 18-07-1994 : Begrotingscommissie
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Delegatie in de Gemengde Parlamentaire Commissie EG-Zweden
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie in de Gemengde Parlamentaire Commissie EU-Zweden