Raymond CHESA : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Fractie van verenigde Europese democraten - Lid
  • 05-07-1995 / 28-12-1998 : Fractie Unie voor Europa - Lid
  • 29-12-1998 / 19-07-1999 : Fractie van onafhankelijken voor het Europa van de Nationale Staten - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Rassemblement pour la République (Frankrijk)

Leden 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie externe economische betrekkingen
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Subcommissie rechten van de mens
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Tsjechische Republiek
  • 16-01-1997 / 23-10-1997 : Commissie externe economische betrekkingen
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Republiek Tsjechië
  • 29-01-1997 / 19-07-1999 : Subcommissie veiligheid en ontwapening
  • 23-10-1997 / 19-07-1999 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling
  • 16-01-1997 / 29-12-1998 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid