Maria Teresa COPPO GAVAZZI : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 18-05-1993 / 18-07-1994 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 18-05-1993 / 18-07-1994 : Democrazia cristiana (Italië)

Leden 

  • 21-06-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 21-06-1993 / 18-07-1994 : Commissie verzoekschriften
  • 21-06-1993 / 18-07-1994 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China

Plaatsvervanger 

  • 07-06-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de voormalige Joegoslavische Republieken
  • 07-06-1993 / 18-07-1994 : Commissie sociale zaken, werkgelegenheid en arbeidsmilieu
  • 26-10-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met Japan
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de voormalige Joegoslavische Republieken