José BARATA MOURA : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 27-10-1993 / 18-07-1994 : Linkse Coalitie - Lid

National parties 

  • 27-10-1993 / 18-07-1994 : Coligação Democrática Unitária: Partido Comunista Português (PCP) (Portugal)

Leden 

  • 29-10-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en Mexico
  • 29-10-1993 / 18-07-1994 : Commissie vervoer en toerisme
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Midden-Amerika en Mexico

Plaatsvervanger 

  • 27-10-1993 / 31-01-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Golfstaten
  • 27-10-1993 / 18-07-1994 : Commissie regionaal beleid, ruimtelijke ordening en betrekkingen met de regionale en plaatselijke besturen
  • 27-10-1993 / 18-07-1994 : Commissie milieubeheer, volksgezondheid en consumentenbescherming
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie voor de betrekkingen met de Golfstaten