Georgios RAFTOPOULOS : 3de zittingsperiode 

Fracties 

  • 25-11-1993 / 18-07-1994 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties 

  • 25-11-1993 / 18-07-1994 : Panellinio Socialistiko Kinima (Griekenland)

Ondervoorzitter 

  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Cyprus

Leden 

  • 17-12-1993 / 31-01-1994 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EG-Cyprus
  • 17-12-1993 / 18-07-1994 : Commissie cultuur, jeugd, onderwijs en media