Francesco BALDARELLI : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 31-12-1998 : Partito democratico della sinistra (Italië)
  • 01-01-1999 / 19-07-1999 : Democratici di Sinistra (Italië)

Ondervoorzitter 

  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met de Tsjechische Republiek, de Republiek Slowakije en Slovenië
  • 30-10-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Slovenië

Leden 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie visserij
  • 11-10-1995 / 30-10-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met Slovenië
  • 16-01-1997 / 01-10-1997 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Unie (ACS-EU)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie vervoer en toerisme
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie visserij
  • 12-05-1997 / 19-11-1997 : Tijdelijke Commissie follow-up BSE-aanbevelingen (boviene spongiforme encefalopathie)
  • 02-10-1997 / 19-07-1999 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Unie (ACS-EU)

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie vervoer en toerisme
  • 16-01-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met Slovenië
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie landbouw en plattelandsontwikkeling
  • 24-02-1999 / 20-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Slovenië