Leonie G.L. van BLADEL : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 18-09-1996 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid
  • 19-09-1996 / 23-10-1996 : Fractie Unie voor Europa - Lid
  • 24-10-1996 / 09-12-1996 : Fractie Unie voor Europa - Ondervoorzitter
  • 10-12-1996 / 19-07-1999 : Fractie Unie voor Europa - Ondervoorzitter

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partij van de Arbeid (Nederland)

Ondervoorzitter 

  • 12-09-1994 / 15-01-1997 : Subcommissie rechten van de mens
  • 30-01-1997 / 19-07-1999 : Subcommissie mensenrechten

Leden 

  • 21-07-1994 / 12-09-1994 : Subcommissie rechten van de mens
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met Israël
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Israël
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : Subcommissie mensenrechten
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de Raad van het Palestijnse Zelfbestuur
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie buitenlandse zaken, veiligheids- en defensiebeleid
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de Raad van het Palestijnse Zelfbestuur
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de Raad van het Palestijnse Zelfbestuur

Plaatsvervanger 

  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Israël
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie externe economische betrekkingen
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie verzoekschriften
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatie in de Gemengde Parlementaire Commissie EU-Roemenië
  • 14-10-1997 / 15-06-1998 : Delegatie voor de betrekkingen met Israël