Raimondo FASSA : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Fractie van de Europese Liberale en Democratische Partij - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Lega Nord per l'indipendenza della Padania (Italië)

Ondervoorzitter 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie ontwikkelingssamenwerking

Leden 

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Commissie ontwikkelingssamenwerking
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met Zwitserland, IJsland en Noorwegen
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met Zwitserland, IJsland en Noorwegen
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Unie (ACS-EU)
  • 16-01-1997 / 01-10-1997 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Unie (ACS-EU)
  • 02-10-1997 / 19-07-1999 : Leden van het Europees Parlement in de Paritaire Vergadering van de Overeenkomst tussen de Staten in Afrika, het Caribisch gebied en de Stille Oceaan en de Europese Unie (ACS-EU)

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Tijdelijke Commissie werkgelegenheid
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie vervoer en toerisme
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Commissie institutionele zaken