Laurens Jan BRINKHORST : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 14-06-1999 : Fractie van de Europese Liberale en Democratische Partij - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 14-06-1999 : Democraten 66 (Nederland)

Ondervoorzitter 

  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 24-02-1999 / 14-06-1999 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China

Leden 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Begrotingscommissie
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de Verenigde Staten
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : Delegatie voor de betrekkingen met de Volksrepubliek China
  • 16-01-1997 / 14-06-1999 : Begrotingscommissie

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Commissie institutionele zaken
  • 16-01-1997 / 27-01-1997 : Commissie openbare vrijheden en binnenlandse zaken
  • 16-01-1997 / 14-06-1999 : Commissie institutionele zaken
  • 16-01-1997 / 14-06-1999 : Commissie begrotingscontrole
  • 01-09-1997 / 14-06-1999 : Commissie openbare vrijheden en binnenlandse zaken