Frédérique BREDIN : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 05-09-1994 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid van het bureau
  • 06-09-1994 / 19-07-1996 : Fractie van de Partij van de Europese Sociaal-democraten - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 19-07-1996 : Parti socialiste (Frankrijk)

Leden 

  • 21-07-1994 / 19-07-1996 : Commissie sociale zaken en werkgelegenheid
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met Rusland
  • 12-07-1995 / 19-07-1996 : Delegatie voor de betrekkingen met Rusland

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 19-07-1996 : Commissie regionaal beleid