Celia VILLALOBOS TALERO : 4de zittingsperiode 

Fracties 

  • 19-07-1994 / 30-09-1995 : Fractie van de Europese Volkspartij (Christen-democratische Fractie) - Lid

National parties 

  • 19-07-1994 / 30-09-1995 : Partido Popular (Spanje)

Voorzitter 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Tijdelijke Commissie werkgelegenheid

Leden 

  • 21-07-1994 / 30-09-1995 : Commissie sociale zaken en werkgelegenheid
  • 17-11-1994 / 30-09-1995 : Delegatie voor de betrekkingen met de landen in Zuid-Amerika

Plaatsvervanger 

  • 21-07-1994 / 30-09-1995 : Commissie rechten van de vrouw